Volné pozice 110

JUNIOR ÚČETNÍ (m/ž)

Datum

Lokalita

Hlavní město Praha

Místo

Obor

Korporátní bankovnictví

Místo

Úvazek

Práce na plný úvazek

Společnost ENVIROS, s.r.o., člen Skupiny Komerční banky (KB), hledá zaměstnance na pozici junior účetní (m/ž).

Náplň práce:

  • zpracování tuzemských a zahraničních služebních cest, kontrola knihy jízd
  • vedení pokladny tuzemské a valutové
  • administrace cestovního pojištění
  • školení zaměstnanců
  • příprava podkladů pro zpracovatele mezd
  • zpracování přijatých faktur a bankovních výpisů
  • asistence při přípravě uzávěrek a podkladů pro audit
  • spolupráce s účetním týmem na potřebných administrativních úkolech
  • úzká spolupráce s kolegy z ostatních oddělení firmy

Požadavky:

  • Min. středoškolské vzdělání ekonomického směru
  • Základní znalost účetnictví
  • Minimální praxe 1 rok
  • Základní znalost MS Office (Word, Excel,…)
  • Základy AJ
  • Schopnost týmové spolupráce
  • Samostatnost, spolehlivost, pečlivost

Nabízíme:

  • Společensky užitečnou práci na plný úvazek
  • Zapojení do zajímavých domácích a mezinárodních projektů v oboru
  • Práci v přátelském týmu odborníků a inspirativním prostředí
  • Prostor a podporu Vašeho odborného růst
  • Práce na plný úvazek v lokalitě Praha-Vinohrady
  • Odpovídající mzda
  • Benefity: 5 týdnů dovolené, 3 dny sick days, stravenky, multisport karta, životní pojištění a penzijní připojištění/doplňkové penzijní spoření (po roce pracovního poměru), bankovní výhody KB

Už se u nás vidíte?

Co vy na to

Věříte, že jste náš člověk? Klikněte na MÁM ZÁJEM, vyplňte formulář a nastartujte své podnikání s bankou roku 2022!

Kontaktní osoba

Nela Vaculíková

Nela VaculíkováRecruiter

E-mail: nela_vaculikova@kb.cz

Nevybrali jste si? Přesto nás kontaktujte.

Zvyšte své šance a pošlete nám svůj životopis. Rádi se vám ozveme zpět s nabídkami přesně pro vás.

Poslat CV